Інформаційний ресурс проєкту
Кредитний реєстр 2.0

Про проєкт

Кредитний реєстр створений Національним банком України у 2018 році як дієвий інструмент нагляду за ринком фінансових послуг та засіб забезпечення фінансової стабільності Національним банком України. Він також служить джерелом інформації про боржника/потенційного боржника для оцінки його кредитного ризику кредитодавцями.


Кредитний реєстр, який веде Національний банк України, є базою даних про кредитні операції фізичних та юридичних осіб, що наповнюється та регулярно оновлюється кредитодавцями та Фондом гарантування вкладів фізичних осіб. 


Кредитний реєстр містить дані про кредитні операції, перелік яких визначений Законом України "Про фінансові послуги та фінансові компанії".


Поріг заборгованості, перевищення якого є підставою для подання до Кредитного реєстру даних про Боржника, його заборгованість тощо визначаються Національним банком України. 


Кредитодавці використовують інформацію, отриману з Кредитного реєстру з метою управління кредитним ризиком як по діючих боржниках так і особах, які не є їхніми клієнтами, але які запитували кредит чи гарантію і у такий спосіб могли б стати їхніми клієнтами, з метою оцінки їхньої кредитоспроможності.

Питання та відповіді

Відповіді

Відповіді

 

 

 

 

 

   Банки                НФУ

Банки
Фінансові компанії
ФГВФО
Кредитні спілки
Перелік довідників